No products in the cart.

Tuub

Ta On Iga Naine

by Bonamore

Merlin on meie tänanse fotoseeria peategelane ja Naine suure algustähega. 

Jane on stilist, personaalne moenõstaja, kunstnik ja loov Naine, kes hindab iga Naise aega ja kapselgarderoobi funktsionaalsust. Jane poolt kureeritud pildiseeria on vaid killukeseks inspiratsiooniks mil moel ja millistel elujuhtumitel saab Naine kasutada TUUBi.”

“Ta on Naine. Ta on Ema. Ta on Abikaasa. Ta on Tütar. Ta on Õde. Ta on Inimene. Ta on tugev, arukas ja loominguline. Ta on armastav, lahke, hoolitsev, isetu ja julge. Peale tegusat päeva lapsega koos mängides rõõmust taevasse hüppamine on vaid üks tema supervõimetest. Nagu iga Naine, ta tahab vaevatult hea välja näha, sealjuures tundes end mugavalt ja naiselikult. Luksus peab olema mugav, muidu see pole enam luksus. Ta riidekapist leiab esemeid, mis on eetilised, kvaliteetsed ja funktsionaalsed. Aeg lendab kiiresti, aga tema teab väga hästi, et ta on oma aja piloot. Ilusaid ja rõõmsaid hetki mida hiljem meenutada väärtustab ta enim. Oma aega ja energiat eelistab ta mitte kulutada tundide viisi ühest riidepoest teise käimisel. Seetõttu on ta garderoobis asendamatuks riideesemeks mitmeotstarbeline TUUB. Seelik, mida saab kanda nii kleidi, kui ka topi ja sallina. Üks ese, mitu erinevat võimalust end stiliseerida igaks elujuhtumiks või ürituseks. Ta on nagu iga Naine, kes teeb tarku valikuid.”

 

 

Jane jagab lugu inspiratsiooniks ja niisama tantsuks vingetele Naistele 🙂   TANTSI KAASA!  või hangi oma multifunktsionaalne kapselgarderoobi lipulaev TUUB.
Loovidee juht ja stilist Jane Mändsoo, kelle toimetusi näeb SIIT