Ostukorvis ei ole tooteid.

Privaatsuspoliitika

TUUB OÜ Privaatsuspoliitika

Käesolev privaatsuspoliitikaga reguleeritakse seda, kuidas Tuub Ltd kogub, kasutab, säilitab ja avalikustab www.tuub.ee veebisaidil (edaspidi “Lehekülg”) kasutajate (igaüks “Kasutaja”) kogutud teavet. See privaatsuspõhimõte kehtib Saidi ja kõikide Tuubi pakutavate toodete ja teenuste kohta.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse
− nimi, telefoninumber ja e-posti aadress; − kauba kohaletoimetamise aadress; − pangakonto number; − kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu); − klienditoe andmed.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse
Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Küpsiste kasutamine veebibrauseris
Meie lehekülg võib kasutada küpsiseid, et suurendada kasutajate kogemust. Kasutaja veebibrauser asetab oma kõvakettale küpsised, et salvestada ja mõnikord jälgida nende kohta teavet. Kasutaja võib valida oma veebibrauseri, et keelata küpsised või hoiatada, kui küpsised saadetakse. Kui nad seda teevad, pidage meeles, et mõned saidi osad võivad ebaõnnestuda.

Õiguslik alus
Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse
Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks. Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress. Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks. Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus
Me võime kasutusele võtta sobivaid andmete kogumise, säilitamise ja töötlemise tavasi ning turvameetmed, et kaitsta teie isikliku teavet, kasutajanime, parooli, tehinguteabe ja meie leheküljel salvestatud andmete loata juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või hävitamise eest.

Tundlik ja privaatne andmevahetus leheküljel ja selle kasutajate vahel toimub SSL-i turvalise sidekanali kaudu ning see on krüpteeritud ja kaitstud digitaalallkirjade abil.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine
Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

Nõusoleku tagasivõtmine
Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

Säilitamine
Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine
Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Tingimusega nõustumine
Kasutades seda lehekülge, nõustute selle eeskirja ja teenusetingimustega. Kui te ei nõustu tingimustega, siis ärge kasutage meie lehekülge. Saate jätkata saidi kasutamist pärast selle eeskirja muudatuste postitamist, kui peate nende muudatustega nõustuma.

TUUB OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Ostlemine ja saatmine

Ostlemise, maksmise ja transpordi kohta leiate meie leheküljelt Lihtne osta. Klikkige siia

Tagastamine
Kliendil on õigus tagastada toode 14 päeva jooksul, alates ostust. Rohkema informatsiooni saamiseks klikkige siia

Kinkekaart
Hetkel kinkekaarte TUUB OÜ ei müü. Ostukorvis saab tasuda Kniks kinkekaardiga.

Kontakteeruge meiega
Kui Teil on küsimusi privaatsuspoliitika tingimustevõi leheküljel oleva info kohta, võtke meiega ühendust

Facebook messinger: tuubofficial
Telefon:+372 5387 7753
e-mail: customerhappiness@tuub.ee

Tuub Ltd füüsiline ja ametlik aadress: Saeveski 1, 11214, Tallinn, Estonia