Ostukorvis ei ole tooteid.

Tuub

TUUB KKK

by Bonamore

 

1. KKK: Misasi see TUUB õigupoolest on ja kes selle tegi?

Vastus:  TUUB on mitmeotstarbeline rõivaese naisele. Eelkõige on ta seelik ja topp, ka minikleit ja elegantne sall, rannakleit, aluskleit, öösärk, seljasoojandaja. Tuubi loojad kasutavad ise teda kõige enam lihtsalt vahelülina pikkade pükste / seeliku ja ülemise osa vahel, et  naba ei välguks ja keha oleks hoitud. Värvilaik.  Kihilise riietuse ja kapselgarderoobi ‘must have’  toode, võiks ehk kõige selgemalt öelda. TUUBil ei ole stiili, ta on nn. abitoode, et saaksid oma teisi lemmikriideid mõnusalt eksponeerida.  TUUBi suurimad kasutajad on reisida armastavad naised ja teine massiivne fännigrupp on lapseootel naised, sest TUUB venib lihtsalt nii hästi ja sellega saab isegi ujumas käia!

TUUBi loojad Tiiu Roosma ja Kadri Vahe, kah suured reisisellid ja head sõbranjed. TUUB on mõeldud ja tehtud siinsamas Eestis algusest lõpuni, ainult need imelised materjalid tulevad teistest Euroopa riikidest.

2. KKK: TUUB on vist ainult piitspeenetele beibedele?

Vastus: KINDLASTI MITTE! TUUB sobib suurepäraselt ka vormikamatele naistele. Ta ei ole korrigeeriv, kuid siiski pakub mõningast “turvatunnet” oma enesekindla kallistusega. Sinu otsustada on kas soovid kogu oma ilu välja panna kasutades TUUBi puhtalt minikleidina punasel vaibal, või naudid tema varjatumaid eeliseid, nagu enamik TUUBi-kandjaid: kasuta seljasoojendaja, aluskleidina, pliiatsseelikuna kontoris, lihtsalt seelikuna paksude sukkade ja tossudega kombineerituna oma lemmikkudumiga, topina jaki all moodustab kena dekoltee nurgakese (pitsilise alussärgi aseme), suurekoelise kampsuni alla justkui teine nahk, kihilise riietuse puhul vahelüli teksade ja mingi tuunika vahel. Viimane on minu enda kindel lemmik, kannan TUUBi selliselt igapäevaselt juba 4 aastat. Puhkusereisil, kus kriitiline hoiak oma kehakumeruste vastu ühtäkki imekombel vaikib, on TUUB ka loomulikult suurepärane kleidikene restoraniõhtut nautimaks. Lisaks on TUUB topina kasutades nii pikk, et teda saab-tuleb kortsutada vööjoonele, seega ta tegelikult on natukene kamuflaaž isegi, sest selliselt ei saa aru, kas on tegu keha või kanga voltidega ;). Puhkusel on ka hea TUUB tõmmata hommikujaheduses kleidi alla, keskpäeva päikesega kasutada ujumiskuuena või elegantse peasallina, sest sellele kanga on ka UV-kaitse. Ning loomulikult võib TUUB olla lihtsalt kaunis värvilaik sallina kaelas.

3. KKK: Kas TUUB kerib üles mööda sääri?

Vastus: Nii ja naa. Mõnel naisel rohkem, mõnel vähem, mõnel üldse mitte. Pisut oleneb kehakujust ja palju oleneb kui libeda või kareda sukapüksi või retuusi peal sa TUUBi kannad. Liibuvate seelikutega mina olen harjunud natukene aeg-ajalt tegema seda seksikat puusanõksu liigutust, et sikutad seelikut pisut allapoole, aga üldiselt üles kerimine ei ole kindlasti mitte peamine asi, millega TUUBi iseloomustada.

4. KKK: Kas TUUB vajub alla, sest tal pole ju õlapaelu?

Vastus: Üldiselt mitte, aga mõnel naisel paraku juhtub nii ja tohutu aeroobika soorituse peale juhtub nii ilmselt paljudel.  Õlapaelteta TUUBi on raske kanda kleidina naistel, kelle puusaümbermõõt on rinnaümbermõõdust väga palju suurem, nn pirni kujuline hästi naiselik keha. Sellistel juhtudel on olnud, et me soovitame osta kaks TUUBi: ühe, mida kanda topina ja teise, suurema suuruse, mida kanda rohkem seelikuna. Sellise kahakuju puhul on TUUBi kleidina kanda pisut riskantne. Allavajumise hirmu ja riski maandamise soovitus nr. 1: kanna TUUBi all pisut karedamat balkoneti-tüüpi rinnahoidjat! 

Lahendus nr. 2:  Uus RECYCLED TUUB on nüüd eemaldatavate õlapaeltega!!  See uuendus on tehtud mõeldes just nendele naistele, keda allavajumise hirm ohustab. Teiseks on see minule endale: lõpuks ometi saan ma omale ideaalse ujumiskleidi, millega jääkülmas vees muretult kroolida 🙂

Õlapaeltega TUUB #skyfall sinine

 

 

 

 

5. KKK: Kas TUUBi all saab/sobib kanda rinnahoidjat?

Vastus: Jaa, loomulikult! Peaasi kui õlapaelad ei ole võidunud valged või beežid. Mustad õlapaelad sobivad igat värvi TUUBi alt välja paistma, kui teil vähegi on mõni teine must aksessuaar, kasvõi kõrvarõngad või kingad 🙂 Soovitame balkoneti-tüüpi rinnahoidjat, et pesu järgiks kenasti TUUBi enda horisontaalset joont. Kui kasutad TUUBi kampsikute-jakkide all nii, et ülakeha ei paljasta, siis kanna all ükskõik millist lemmikrinnahoidjat.

6. KKK: Kas TUUB on vastutusutundlik kaubamärk.

Vastus: Jah. Me kõigest väest püüame teha nii, et peale meid jääks ka planeedile Maa imeline elu püsima. Kasutame oma Tencel ja Recycled kangaste hankimiseks innovaatilise ning jätkusuutliku tootmisprotsessi evivate vabrikute toodanugut. Meriino vill on meil tavaline, naturaalne ja hea. Meie meriino täna ei ole “muelsing free”. Sellel on omad head ja omad varjuküljed, nagu enamustel asjadel siin maailmas. Suurema huvi korral on abiks dr. Google või meie TUUBi-rahvas, võid meile helistada, noh, nii mõistlikel kellaaegadel 🙂 Tiiu telefon on 524 5390 ning tema jaksab kangastest rääkida pikalt-pikalt.

TUUBi kangaste toormaterjali saamislugu ja toote enese tootmistsükkel on läbipaistev. Õmblemine toimub Eestist, Tallinnas – kenasti toidetud ja hoitud imearmsate naisterahvaste poolt, mitte kaugel ja kahtlaselt.

Piilu poodi ka SIIT

Sildid:

#tuub#funktsionaalnerõivas #reisitoode #reisimekergekotiga #kapselgarderoob  #iluskingitus #rasedateriided #imetamistopp  #tiiuroosma #kadrivahe  #eestidisain #taastöödeldud #recycledpolyamide #jätkusuutlik #merino #tencel #micromodal #superfine #travellight