No products in the cart.

Tuub

Kohtumine fänniga – Jaana Hansman

by Bonamore

JAANA (33) on tantsija, toidufänn, ema, suur TUUBi-sõber

Miks Sulle TUUB meeldib?

Mulle meeldib TUUB, sest seda on nii lihtne kanda ja stiliseerida! Eriline lemmik on must TUUB, sest ma saan seda kombineerida millega iganes. Lisades tossud, saan casual komplekti. Lisades kontsakingad, saan pidulikuma ja elegantsema komplekti. Ning see on ideaalne reisimisel! TUUBi on lihtne kaasa pakkida ja kanda vastavalt olukorrale ja ilmale–kleit, seelik, pluus, rannakomplekt, tossukomplekt, pidulik riietus, kiiresti valmiv komplekt.

Millal TUUBi kanda ei saa?

Kannan vähem oma värvilisi TUUBe, sest mulle meeldib palju süüa ja siis tekib mul mõnus väike punnkõht, mille TUUB võib veidi esile tuua. Üldiselt on mul ükskõik, aga mõni aeg kuus olen kehast veits teadlikum ja väldin “preggo vibez” nähtust.

Mis Sind õnnelikuks teeb?

Mind teeb õnnelikuks minu töö/elustiil, tantsimine, liikumine, minu pere, minu kass, minu kanad, hea toit, päikesepaiste, reisimine, sõbrad, minu õpilased, šokolaad, seiklused!

Mil moel sulle reisida meeldib?

Mulle meeldib reisida kohtadesse kus saab ühendada nii puhkuse, kui ka seikluse. Rannapuhkus ei ole minu jaoks – kuigi eelistan reisida soojadesse kohtadesse. Kuna elan väga rahulikus kohas, siis reisida meeldib mulle sellistesse kohtadesse, kus käib elu! Hea toit ja ilus loodus on ka väga suureks eeliseks.

Vaata kuidas Yahnadancer tantsib ( nõrganärvilistele ei soovita 🙂 )