No products in the cart.

Tuub

Kohtumine fänniga-Deivia Viira

by Bonamore

 

Deivia Viira

Motofänn, küüntekunstnik ja koolitaja

MIKS SULLE MEELDIB TUUB?

TUUB on mugav ning seda on väga hea kombineerida teiste riietega- kannan seda nii kontsade, plätude kui ketsidega.

Lisaks toob tuub esile naiselikud jooned, on ilus ning samas ka esinduslik. Kindlasti tooksin välja ka selle, et tuub on kompaktne igale poole kaasa võtmiseks ning see ei kortsu. Tänu TUUBile sai kunagi tsikliga ka klubides käidud (kui veel peol käisin ;)) – TUUB varustuse all, riidehoius uudishimulike pilkude saatel varustus pealt, rullisin TUUBi ilusti kleidiks, seljakotist kontsakingad jalga ja pidu võis alata!

MILLAL/MIS OLUKORRAS SA TUUBI EI KANNAKS?

Hmm, muidu armastan TUUBi kohta öelda, et tööl, kodus, puhkehetkel…aga võib-olla jõusaali ei paneks TUUBi.

MIS TEEB SIND ÕNNELIKUKS, PANEB ELAMA VÕI MINGI ELUMOTO?

Mind teevad õnnelikuks eelkõige mu lähedased ning nendega koosveedetud aeg. Olen alati püüdnud elada põhimõtte järgi – ’Collect memories, not things!’ Loomulikult teevad mind õnnelikuks mu töö, mis on ühtlasi ka mu kireks, mu armsad kliendid, õhtused jalutuskäigud, mõnusalt laisklevad õhtud hea söögi ja filmiga või istuda tsikli selga ning lihtsalt sõita!

MIL MOEL SA REISIDA ARMASTAD?

Puhata meeldib mulle vastavalt sellele, kui “ribadeks ennast tööga tõmmanud olen”. Enamasti tahan lihtsalt minna päikese alla “akusid laadima”, aga meeldib ka ringi rännata. Näiteks olen käinud õe Gloriaga kahel korral Jaapanis seiklemas ja ka Fiji mäetippu sai ronitud. Muideks, ka TUUB käis seal ära! Õhtul 19 paiku ronima hakates oli veel nii soe, et sai praktiliselt ainult Tuubi väel olla, aga varahommikuks tippu jõudes oli TUUBi peale juba mitu kihti termopesu tõmmatud, sinna peale omakorda kõige soojemad talveriided ja siiski oli tunne, et see jääb viimaseks päiksetõusu vaatamiseks.

Kui päikesereisile ja lihtsalt päikest nautima, siis ikka pigem suure seltskonnaga, kui maailma avastama, siis pigem väiksema seltskonnaga.