Tasuta transport tellimusele üle 99 euro

Ostukorvis ei ole tooteid.

TUUB – Sinu igapäevane kaaslane

Reisi kerge pagasiga

TUUB sai loodud kahe reisiselli koostöös. Midagi, mis oleks kerge kotti pista ning samas väga erinevate kasutus- võimalustega. Mugav nii rannapuhkusel, looduses liikudes kui ka ärireisil. TUUB on mõnus ja praktiline.

“Reisi kerge pagasiga” on tegelikult sügavama tagamõttega loosung – kui Sul on vähem asju on Su elus rohkem kergust. Naisterahva puhul on garderoob üks äärmiselt suur “segapundar” peas. TUUB proovib tuua siia  leevendust.

Öko ja minimalism

TUUB on soodne ost, sest saad seda kasutada peaaegu igas elusituatsioonis, kombineerida oma olemasolevate rõivastega. Meie uute dressipükstega mine kasvõi teatrisse. TUUB on minimalistliku kapselgarderoobi vundament!

Kõik TUUBi kangad ja muud vidinad on toodetud eetiliselt Euroopas. Meie pükste ja kõik ühes kleit-seelik-topp TUUBi valmimise igast lülist on võtnud osa vaid inimesed, kelle kõht on täis ja inimõigused kaitstud. Salle ning säärised toodame kangajääkidest. Soovime ja proovime hoida loodust ning inimesi!

Rasedus ja TUUB

Suurepärane riietus last ootavale emale!  TUUB venib, katab ja kaitseb kõhukest nii võõra pilgu kui ka külmetamise eest. Raseduse ajaks sobivad kõik meie TUUBid.

Peale sünnitust on TUUB abiks delikaatsel tissitamisel. Mitmeks keeratuna on Recycled TUUB nii Sind õrnalt embav bandaaž kui ka postpartum kõhu hoidja. TUUBi kasutab ka ITK vastsündinute osakond beebi ja ema nahk-naha kontakti ehk känguru- hoolitsuse tarbeks.

12 +

võimalust kanda

Topp, seelik, sall, kleit,  rannakostüüm, tudukleit, aluskleit, seljasoojendaja, lisaks püksid millega saad minna tööle, trenni või teatrisse.

18000 m

taastöödeldud kangast

Lisaks taastöödeldud materjalile on meie valikus funktsionaalsest meriinovillast suusapesu, sallid ja TUUBid.

11000 +

rõõmsat kundet

Nii suur heameel, et enamus meie kundedele TUUBi rõivad ellu kergust, lihtsust ja rõõmu toovad. Armastame teid!!!